Aktualności


MEGA PREZENTSerdecznie zapraszamy wszystkie Pary Młode, które planują ślub w najbliższym czasie na mini TARGI ŚLUBNE. Znajdziecie wszystko na wasze wesele w jednym miejscu. Organizatorzy zaprosili przedstawicieli branży ślubno - weselej, którzy gwarantują zniżki, rabaty i cenne niespodzianki dla uczestników targów. Do dyspozycji Pań Młodych przez cały czas będzie stylistka ślubna. Z dodatkowych atrakcji przewidziane jest m.in. projekcja sesji zdjęciowej w formacie 3D, samodzielne tworzenie wzorów zaproszeń ślubnych, Show Barmańskie oraz pomoc stylistki ślubnej w wyborze wymarzonej sukni ślubnej.

MINI TARGI ŚLUBNE
Data: 13 - 14.10.2012 (sobota i niedziela) Godzina: 10:30 - 17:00
do
Salon Mody Ślubnej Dominique
ul. Krakowska 1a, w Kalwarii Zebrzydowskiej / 20 min od Krakowa

Więcej na www.minitargslubny.pl lub pod nr tel. 796010161

WSTĘP WOLNY

ZAPRASZAMY

Współpraca z klientem

W pierwszej kolejności serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i sposobami dekoracji oraz zastanowienia się nad oczekiwaniami oraz ewentualnymi propozycjami ze swojej strony, jeżeli takie Państwo posiadacie. Jeżeli jeszcze nie macie Państwo żadnych pomysłów, chętnie podpowiemy i oczywiście służymy swoim doświadczeniem.


Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź e-mailem, w celu umówienia spotkania.

Pierwsze spotkanie jest niezobowiązujące i darmowe. Służy wzajemnemu poznaniu się; omówieniu Państwa oczekiwań w sprawie dekoracji, ale także naszej ewentualnej współpracy oraz przedstawieniu naszych wstępnych propozycji.


Projekt i szacunkowy koszt dekoracji przedstawiamy po obejrzeniu pomieszczenia przeznaczonego do wystroju i zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami, które są wytyczną do przygotowania projektu.


W przypadku akceptacji przez Państwo naszej oferty, spotykamy się ponownie w celu podpisania umowy wstępnej. Teraz już rozpoczynamy realizację projektu.

Poprawny CSS! Compatible IE6 • IE7+ • OPERA • FIREFOX • SAFARI  GOOGLE CHROME  Copyright © 2010-07-22 TOMSTA•Wszystkie prawa zastrzeżone.